درباره ما

مدیریت و همکاران سایت فایل 22 (file22.ir) و نیز املاک بهنام (amlakebehnam.ir) با تجربه بالا و سابقه ای طولانی و درخشان در معاملات املاک وهمراهی تیم تخصصی مشاورین به صورت خاص در منطقه 22 در خدمت هموطنان، بخصوص مشتریان عزیز تهرانی که قصد سرمایه گذاری یا سکونت در منطقه 22 را دارند می باشد.

گروه مشاورین فروش فایل 22 با بیش از 9 سال سابقه تخصصی در منطقه ۲۲ از ابتدا در جریان امور تمامی پروژه های منطقه بوده و روز به روز بر دانش فنی خود افزوده اند.


به لطف پروردگار هم اکنون با بیش از 10 مشاور تخصصی و ورزیده ی ملکی با احترام به حقوق خریداران و فروشندگان محترم در حیطه ی پیش خرید ملک، خرید و فروش امتیاز، رهن و اجاره واحد های نوساز و چند سال ساخت، مشارکت در ساخت ، تهاتر املاک و در خدمت مشتریان و متقاضیان عزیز خواهیم بود.

مدیریت سایت 22 این اطمینان را به شما می دهد که تمامی جوانب قانونی معاملات را به صورت دقیق رصد و گزارش نهایی را خدمت مشتریان گرامی ارائه دهد. حسن شهرت و سلامت سوابق این تیم گواهی بر مجرب بودن تیم ماست.

سایت فایل 22 در تهران و منطقه 22 در زمینه های زیر به شما خریداران و فروشندگان و سرمایه گذاران عزیز خدمات میدهد:

پیش فروش آپارتمان در شهرک چیتگر منطقه 22 تهران

پیش فروش سهام (امتیاز تعاونی) مسکن های فعال در شهرک چیتگر منطقه 22 تهران

مشاوره رایگان در بحث سرمایه گذاری ملکی در منطقه 22 تهران

اطلاع رسانی در خصوص روند پیشرفت پروژه های در دست احداث منطقه 22 تهران

رهن و اجاره واحدهای مسکونی – آپارتمانی و تجاری در منطقه 22 تهران

 خرید و فروش آپارتمان مسکونی، اداری و واحدهای ویلایی و تجاری در منطقه 22 تهران

خرید و فروش و مشارکت در ساخت زمین های هکتاری ( بزرگ ) و قطعات 500 متر به بالا در منطقه 22 و غرب تهران

اخبار مسکن و اطلاع رسانی در بخش املاک به صورت روزانه

از سایت دیگر املاک ما با نام amlakebehnam.ir نیز دیدن فرمایید و بطور مفصل اطلاعات کامل منطقه 22  را در آنجا مشاهده فرمایید.