پهنه D

برای خانه‌دار‌شدن نیر‌و‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران طرحی به نام توانمند‌سازی بتاجا شکل گرفت تا دغدغه این عزیزان، برای خرید ملک و خانه برای خود از بین برود. یکی از پنج پهنه موجود برای اجرای این طرح، پهنه D یا پهنه طبیعت با موقعیت فوق‌العاده عالی و امکاناتی به خصوص می‌باشد که در سایت file22 از طریق متخصصین و مشاورین در حوزه املاک؛ مشاوره و همکاری در خرید و پیش‌فروش واحد‌های آن فراهم گشته است.

اگر در ارتش فعالیت دارید و از شرایط و ضوابط شرکت در طرح پهنه D اطلاعات چندانی در اختیار ندارید؛ پس پیشنهاد می‌کنیم مطالعه این مقاله را از دست ندهید.

پهنه D منطقه 22

شهرک چیتگر تهران یک شهرک تجاری مسکونی متشکل از پنج پهنه مختلف به نام‌های A، B، C، D و E می‌باشد. برخی از این پهنه‌ها به صورت کامل طراحی شده‌اند و در مرحله تحویل قرار‌دارند و برخی دیگر نیز در فاز‌های ساخت اسکلت و حتی سفت‌کاری قرار گرفته‌اند. در ادامه تنها قصد آشنایی شما عزیزان با پهنه D را داریم که در مرحله ساخت و پیش‌فروش قرار دارد و توضیح در رابطه با سایر پهنه‌ها را به مقالات دیگر از سایت فایل 22 موکول خواهیم نمود.

نقشه پهنه D

پهنه D در سایت file22

قبل از هر‌چیز لازم دانستیم که بار دیگر اشاره کنیم که به دلیل چشم‌انداز ویژه و امکانات بی‌شماری که این پهنه در ‌حال ساخت نسبت به مابقی برج‌ها دارد؛ استقبال بالایی از آن صورت گرفته است. در نتیجه؛ برای عدم اتلاف وقت و از دست ندادن این شرایط ویژه برای خرید و آغاز به سرمایه‌گذاری با این شرایط اقتصادی نا‌مناسب، بهترین روش کمک‌گرفتن از مشاورین سایت file22 می‌باشد تا ضمن کمک شما در روند خرید از پهنه D، زمینه شکست شما فراهم نگردد.

پهنه D در کدام بخش تهران واقع شده است؟

بنیاد تعاون ارتش پس از سال‌ها بررسی مناطق مختلف تهران, خوش موقعیت‌ترین منطقه یعنی چیتگر را در سال ۹۸ انتخاب نمود که در واقع همان میدان تیر سابق ارتش می باشد و در داخل آن یکسری برج‌های مختلف در بخش‌های مختلفی از چیتگر تحت نام پهنه ایجاد کرد که هر کدام متعلق به یک گروه از‌ نیرو‌های ارتش می‌باشند. پهنه D در شمالی‌ترین نقطه منطقه ۲۲ واقع گردیده است و از سمت غرب به انتهای اتوبان شهید خرازی( بلوار پژوهش)، از شمال در کنار باغ‌ ملی گیاه‌شناسی، از شمال غرب به بزرگ‌ترین بازار یعنی ایران‌مال و از جنوب به اتوبان شهید همدانی کشیده شده است.

پهنه d

جالب است بدانید که به دلیل همجواری با باغ گیاه‌شناسی به نام پهنه طبیعت شهرت یافته است و به همین دلیل در میان سایر پهنه‌ها پر‌طرفدار‌تر می‌باشد. پهنه D، موقعیت مکانی بهتر از سایرین را به خود اختصاص داده است و به محض سکونت افراد در واحدها در طبقه پایین آن همانند سایر پهنه‌ها انواع فروشگاه‌ها برای خدمت‌رسانی از قبیل سو‌پر‌مارکت، نانوایی، میوه‌فروشی و امکاناتی دیگر از قبیل مسجد، مدرسه، درمانگاه شکل خواهد گرفت. برای خرید ملک و یا سرمایه‌گذاری در این پهنه، به سایت فایل 22 مراجعه نمایید.

پهنه D از چه تعداد برج، بلوک و واحد تشکیل شده است؟

پروژه عظیم طرح توانمند‌سازی ‌ارتش که از بلوار پژوهش تا ایران‌خودرو امتداد دارد و در حال  گود‌برداری و ساخت از بهترین اسکلت بتنی می‌باشد؛ متشکل از ۲۲بلوک با ۲۴طبقه می‌باشد. در هر طبقه آن ۱۰ واحد با متراژ‌های مختلف ۱۰۶ تا ۱۱۸متری قرار دارد و جمعا دارای ۵۲۸۰ واحد به طور تقریبی می‌باشد. زیرا؛ احتمال افزایش یا حتی کاهش آن‌ها وجود دارد. جهت خرید هر یک از این واحدها و یا شرکت در طرح پیش‌فروش آن‌ها می‌توانید از کارشناسان حرفه‌ای فایل 22 راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

پهنه d

 امکانات پهنه D چیست؟

 • آب‌و‌هوای عالی و تمیز به دلیل همجواری با پارک و دریاچه
 • جاده خلوت با ترافیک روان
 • داشتن پنج طبقه منفی برای هر برج به منظور ایجاد پارکینگ، لابی و انبار

 هر برج از پهنه D نیز دارای امکانات زیر می‌باشد:

 • دارا‌بودن بخش نگهبانی
 • داشتن سالن اجتماعات و ورزش
 • مجهز‌بودن به دوربین مدار‌بسته و آسانسور
 • داشتن هلی‌پد، سیستم ضدحریق و شوتینگ‌ زباله
 • سیستم سرمایشی‌-گرمایشی خود‌کار
 • داشتن آنتن‌ و ماهواره مرکزی
 • سیستم تهویه عالی
 • لابی‌من فعال به‌طور شبانه‌روزی

امنیت هر واحد از این پهنه چگونه است؟

از لحاظ میزان امنیت در پهنه D، باید بگوئیم که در هنگام ساخت‌و‌ساز، تمامی اسکلت‌ها از نوع قالب بتنی که تحولی جدید در اجرا و انجام سازه ها می باشد با دیوار‌هایی کاملا عایق صدا و درب‌های ضداشتعال می‌باشند که به همین دلیل در صورت رخ‌دادن هر‌گونه حادثه غیر‌مترقبه، هیچ‌گونه خطری جان‌ افراد را تهدید نخواهد کرد. پس نگران امنیت خود نباشید و برای خرید ملک در این پهنه توسط سایت فایل 22 اقدام نمایید.

پهنه d

چگونه می‌توان درطرح پهنه D ثبت‌نام و اقدام به خرید ملک کرد؟

از اواسط تابستان سال ۱۴۰۱ بر‌اساس میزان سنوات خدمت، امتیاز طرح‌حکمت و زمان ثبت‌نام اولیه آغاز شده است. بر‌طبق اساس‌نامه؛ افراد دارای سنوات خدمت ۱۷ سال به بالا می‌توانند به‌طور مستقیم و یا از طریق سایت  file22 سهام خریداری کرده و بر‌حسب درجه و سنوات خود، واحد با متراژ مشخص در برج‌هایی به نام‌های چشمه‌سار، کوهسار، سایه، نور، باران، دریا و غیره از پهنه D اقدام به خرید ملک نمایید.

با‌توجه به مشخص‌بودن قیمت واحد‌ها در همان ابتدا، شما از قبل می‌توانید متناسب با بودجه خود به فکر سرمایه‌گذاری بیفتید و به جهت اعتبار سازنده‌ پروژه هراسی از جهت کاهش قیمت با گذر‌ زمان و یا از ‌بین رفتن سرمایه اصلی خود نداشته باشید. شما می‌توانید حتی به فکر افزایش سرمایه خود هم باشید. چرا که تقاضای بالا باعث عرضه کم و سود ‌بردن شما خواهد گشت.

سهام‌دارانی که سهام پهنه D را خریداری می‌نمایند، بایستی به‌منظور انتخاب واحد خود مدارک زیر را آماده کرده و در ‌جایی قرار دهند تا به ‌محض اعلام سازمان‌های مربوطه بتوانند به آن جا مراجعه نمایند.

پهنه d

از جمله مدارک مورد نیاز برای خرید سهام در این پهنه می‌توان موارد زیر را نام برد:

 • رو‌نوشت تمامی فیش‌های واریز‌کرده همراه با اصل آن‌ها
 • اصل شناسنامه و کارت ملی همراه با رو‌نوشت
 • اصل وکالت‌نامه خریداری‌کرده( در صورت خرید سهام از قبل)
 • داشتن کد پرسنلی

شما سروران گرامی که این مقاله را مطالعه فرمودید، می‌توانید از طریق تیم تخصصی سایتfile22 از بهترین و خبره‌ترین مشاورین در امر‌ خرید‌و‌فروش ملک کمک گرفته و متناسب با شرایط خود بهترین و ایده‌آل‌ترین ملک را برای خانه‌دار شدن برگزینید. در صورت تمایل می‌توانید این صفحه را با دیگر همکاران خود به اشتراک بگذارید تا این عزیزان نیز بتوانند در کنار‌ شما اقدام به خرید‌ خانه در پهنه D کنند.

چه زمانی به طور واقعی خانه‌ها به سهام‌داران عرضه می‌گردد؟

اگر این سوال ذهن شما را هم به خود مشغول کرده است؛ بایستی بگوییم که طبق توافقات و صحبت‌های انجام گرفته حداکثر ۵ سال پس از گود‌برداری مالکین عزیز می‌توانند واحد‌ها‌ی خود را تحویل بگیرند. این زمان تا انتهای سال 1406 می‌باشد که البته امکان تحویل زود‌تر از موعد آن هم وجود دارد. با خرید واحد از پهنه D در شهر شلوغ تهران؛ قصری آرام و دسترس‌پذیر به همه‌جا را برای خود و عزیزان‌تان فراهم سازید.

پس همین حالا برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص این طرح با راه‌های ارتباطی ما در سایت file22 تماس بگیرید تا کارشناسان ما، راهنمای شما باشند.