کتاب قورباغه رو قورت بده

کتاب قورباغه رو قورت بده

توضیحات مختصری از کتاب قورباغه رو قورت بده

کتاب قورباغه را قورت بده !اثر ارزشمند برایان تریسی به بررسی ۲۱ روش عالی برای غلبه بر تنبلی و انجام بیشترین کار و در کمترین زمان ممکن می پردازد.

این کتاب برای این نوشته شده که به شما نشان دهد چطور در کارهایتان سریع تر پیش بروید.

روش هایی که می خوانید شامل بیست و یک اصل است که در مجموع قدرتمندترین اصولی است که تاکنون در زمینه کارایی فردی کشف کرده ام.

روش هایی که ارائه می شوند کاربردی، اثبات شده و سریع العمل هستند. هر ایده ای که مطرح می شود روی بالابردن سطح کلی بهره وری، عملکرد و بازدهی کاری شما متمرکز شده است تا ارزش و اعتبار شما را در هر کاری که می کنید بیشتر کند. شما می توانید این ایده ها را در زندگی خصوصی خود نیز به کار گیرید.

مطالبی که در این کتاب مطرح می شود بسته به میزان دانش و تجربه شما برایتان آشنا به نظر خواهد آمد.

مطالب آن بسیار ساده است. برخی از افراد بهتر از دیگران عمل می کنند، چون کارهای بخصوصی را به روش متفاوتی انجام می دهند. در واقع کارهای درست را با روش درست انجام می دهند، بخصوص این افراد غلبه بر تنبلی کرده و از وقت شان به نحوی بسیار بهتر از یک فرد عادی استفاده می کنند.

 

هیچ محدودیتی درمورد آنچه می توانید انجام دهید وجود نخواهد داشت به شرطی که یاد بگیرید چطور:

قورباغه را قورت بدهید

بخشی از کتاب قورباغه را قورت بده:

قبل از آنکه بتوانید “قورباغه” خود را مشخص کنید و دست به کار خوردن آن شوید باید ابتدا دقیقا معین کنید که در هر حوزه از زندگی تان به چه چیزی می خواهید برسید. در بالابردن کارآیی فردی مهم ترین اصل روشن بودن هدف است. اولین دلیل اینکه چرا بعضی از مردم می توانند کارها را سریع تر انجام دهند این است که هدف ها و برنامه های کاملا روشنی دارند و از آنها فاصله نمی گیرند.

هچنین بخوانید:کتاب بیندیشید و سروتمند شوید

برچسب‌ها:
محمد زالی

عاشق کسب و کارهای اینترنتی،عاشق تولید محتوا و عاشق آموزش وردپرس

نوشته‌های مرتبط

قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
دیدگاه‌ها